היכן כדאי לעבור תהליך שיקום רפואי ?

   

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

זה קורה ברגע אחד, ללא הודעה מוקדמת. אתה מוצא את עצמך מתמודד עם האתגר החשוב ביותר בחייך, הבריאות שלך והעצמאות שלך לחזור לתפקוד מלא. שיקום לאחר ניתוח, פציעה או מחלה, הינו שלב קריטי שיכול לעשות את כל ההבדל בין חזרה לתפקוד וחיים עצמאיים או חלילה להידרדרות למגבלה תפקודית ונכות.

כשמדובר בתהליך שיקום רפואי אתה רוצה להיות בטוח שאתה נמצא אצל הטובים ביותר. ב"שיקום נגיש" נבחרת של מומחים מובילים בתחום השיקום עם ניסיון קליני בתהליכי ריפוי ושיקום בבתי חולים ובקהילה, אשר יעניק לך טיפול מקצועי וילווה אותך בתהליך הריפוי, במטרה להגדיל את עצמאותך לקראת חזרתך לסגנון חיים פעיל ובריא.

מדוע חשוב שתבחר לעבור את תהליך הריפוי שלך בשיקום נגיש?

מומחים בשיקום רפואי

צוות רב מקצועי בהובלת ד"ר אורייבסקי רופא מומחה ברפואה פיזיקלית ושיקום, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאית תקשורת, עובדת סוציאלית, אחות, פסיכולוגים, מומחים בשיקום.

סביבה ביתית- אתה כבר לא חייב להתאשפז במוסד שיקומי, להרגיש לבד וחסר אונים, עוד אחד מתוך כ-40 מטופלים במחלקה, ודווקא ברגעים החשובים לך בחיים. הצוות שלנו מגיע אליך הביתה, בסביבה הטבעית שלך, במקום בו אתה מרגיש הכי טוב, בבית שלך ומוביל אותך לתהליך ריפוי רפואי מקצועי המותאם לך אישית.

הימנעות מחשיפה לזיהומים וחיידקים עמידים

העלייה בהיקף הזיהומים הנרכשים בבתי חולים הינם אחד הסיבוכים הפוגעים בתהליך ההחלמה והריפוי של חולים מאושפזים. עכשיו אתה יכול לעבור את תהליך הריפוי שלך בסביבה הטבעית ולהקטין את החשש מזיהומים וחיידקים עמידים.

זמינות

מוקד שיקום נגיש זמין ללקוחות 24/7. לקוחות שיקום נגיש יכולים לפנות למנהלי התחומים לשאול, להתייעץ ולעדכן בכל עת.

תוצאות

אנחנו מצליחים בזמן קצר להגיע לשיפור בתפקוד, בביטחון העצמי ובאיכות החיים של לקוחותינו, כל זאת בהתאם למדדים מקצועייםFIM) מקובלים ובשביעות רצון גבוהה מאוד.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים